O Nas

Poznaj zaufanego dostawcę usług płatniczych. Dowiedz się kim jesteśmy oraz jak dbamy, aby nasi klienci zawsze otrzymywali najwyższej jakości produkty.

Kim jesteśmy?

Global Simple Solutions jest instytucją płatniczą (MIP121/2021) świadczącą usługi finansowe. Nasz zespół tworzą eksperci z 20-letnim doświadczeniem w różnych segmentach rynku finansowego.

Dbamy o to, aby nasze rozwiązania zaspokajały wszystkie potrzeby klientów, a ich elementy były najwyższej jakości. W tym celu nie tylko dokładnie analizujemy i dobieramy narzędzia dostępne na rynku, ale również współpracujemy z najbardziej prestiżowymi instytucjami płatniczymi, cenionymi na międzynarodowym rynku finansowym. Nasi partnerzy to londyńskie, butikowe firmy, posiadające w swoim portfolio wyselekcjonowane usługi i najlepsze produkty płatnicze, do których dostęp umożliwiamy naszym klientom.

Nasze Cele

Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych klientów jednakowego dostępu do najwyższej jakości usług finansowych, dopasowanych do jego indywidualnych potrzeb. We współpracy z małymi, średnimi przedsiębiorstwami, czy też korporacjami kierujemy się tymi samymi kryteriami – stawiamy na rozmowę i dokładne poznanie oczekiwań, dogłębną analizę rynku oraz przedstawienie rozwiązania dopasowanego do wymagań klienta.

Nasze wartości

Otwarta Komunikacja

Osobiście spotykamy się z naszymi klientami, aby w rozmowie dokładnie poznać ich potrzeby.

Dopasowany Produkt

Dzięki pogłębionej, partnerskiej relacji z klientami i indywidualnemu podejściu proponujemy produkty, które spełniają ich oczekiwania i są dopasowane do wymagań i sytuacji firmy.

Jakość

Dokładnie analizujemy rozwiązania dostępne na rynku, aby przedstawić wybrane przez nas, najlepsze produkty o najwyższej jakości.

Chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę?

Zostaw adres mailowy, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, aby stworzyć rozwiązania najlepsze dla Twojego modelu biznesowego.